1

Temat: Komody nowoczesne specjalnie do salonu – co o tym myślicie?

Ostatnio pożaliłam się koleżance na brak miejsca w salonie na trzymanie różnych rzeczy i poradziła mi zakup komody. Zdziwiło mnie to bo do tej pory komoda kojarzyła mi się głównie z sypialnią i meblem na ubrania, ale powiedziała, że komody nowoczesne spokojnie nadają się także do salonu i poleciła mi wybierać z tych: http://meblex-rawicz.pl/category/komody-pokojowe-do-salonu. Co o tym sądzicie? Zdecydowalibyście się na takie rozwiązanie?

2

Odp: Komody nowoczesne specjalnie do salonu – co o tym myślicie?

Bardzo estetyczne meble. Zdecydowanie bym się zdecydowała gdybym miała potrzebę smile ale mój pokój dzienny jest aż za bardzo zagracony

Nie wiem czemu cię to zdziwiło, przecież komody w salonach (choć pewnie wtedy pokoi tych nie nazywało się salonami tylko bawialniami) znajdowały się od dawien dawna, oczywiście w bardzo eleganckiej i stylowej formie. Te nowoczesne proponowane przez Meblex też są bardzo fajne, sądzę że warto się nimi zainteresować, powinny wprowadzić do salonu przyjemny klimat, dzięki zarówno fasonom jak i bardzo ładnym kolorom. Jak najbardziej polecałabym, chętnie też bym sobie taką sprawiła

4

Jestem bardzo wielką zwolenniczką komód, uwielbiam tego rodzaju meble i mam komodę w sypialni i w pokoju dziecięcym, są idealne do trzymania w porządku wielkich ilości rzeczy. W salonie nie mam bo nie mam salonu hehe ale co to za różnica gdzie, jak komoda będzie ładna i odpowiednio dobrana stylem to i w salonie świetnie się odnajdzie, a ty będziesz miała dużo miejsca na wygodne przechowywanie czego tam chcesz smile

5

Przekonałyście mnie, bardzo dziękuję za wypowiedzi, zatem kupię sobie taki mebel smile Pozdrawiam

6

Dobra decyzja smile