Temat: Tanie i fajne żaluzje wewnętrzne w Poznaniu, jakie i skąd?

Jak wygląda w mieście kwestia żaluzji? Osobiście wolałem zawsze rolety ale pewne argumenty przekonały mnie do tego że jednak opcja z żaluzjami będzie lepsza. Sądzę że będą lepiej pasować do wnętrza w pokojach. Teraz potrzebny mi ktoś kto takie żaluzje dla mnie wykona za rozsądną kasę...

2

Odp: Tanie i fajne żaluzje wewnętrzne w Poznaniu, jakie i skąd?

Takich firm jest bardzo dużo teraz, nie tylko w samym mieście ale też w okolicach. Co do cen – konkurencja raczej wymusza aby zbyt wysokie nie były.

Odradzam Ci generalnie kupno jakichkolwiek żaluzji po taniości, bo potem człowiek takich decyzji żałuje. Popełniłam raz podobny błąd i mi wystarczy.

4

Zastanów się może nad plisami, według mnie to ciekawy zamiennik zarówno dla żaluzji jak też dla rolet. W Polsce jak na razie trochę niedoceniany.

5

Moim faworytem jest zdecydowanie drewno i żaluzje najlepiej z tej firmy: https://sundeco.com.pl/PL-H16/zaluzje-drewniane.html. Prezentują się naprawdę stylowo i jak trzeba wybrać żaluzje wewnętrzne Poznań coraz częściej stawia na taką opcję. Na pewno są dużo ładniejsze niż te z aluminium czy plastiku i jakieś takie eko przy okazji smile Na mnie w tym względzie wpłynęła bratowa bo zakładała rolety z tej firmy i oglądała też jakieś warianty żaluzji drewnianych i bardzo jej się spodobały.

6

Też chciałem zasugerować drewniane żaluzje, według mnie są warte polecenia zarówno do klasycznych jak i nowoczesnych wnętrz.