Temat: Jak dekorujecie mieszkanie?

Witam! Planuję odrobinę udekorować mój kącik i średnio wiem, czym udekorować tzw. powierzchnie pionowe. Widziałam dla przykładu lustra srebrne i tego typu dzieło w sumie by mi odpowiadało, ale chciałabym, abyście skrobnęli, jaką metodą wy załatwiliście to u siebie:)

2

Odp: Jak dekorujecie mieszkanie?

Ja z kolei zamówiłam do firmy stylowe lustra ozdobne, co by nieco odnowić stylistykę pomieszczeń. Całość załapała nieco charakteru godnego Wersalu smile Znalazłam je na stronie Evolution Home pośród tysięcy podobnie atrakcyjnych propozycji. Jeśli pan czy pani szuka awangardowych rozwiązań na potrzeby mieszkalne, powinien też bez 2 zdań zajrzeć na ową witrynkę, bo bez problemu znajdzie tam coś idealnego dla swego domostwa smile

Kupiłem małżonce na rocznicnę dwa lustra stylowe. 1 dała do dziennego, następne trafiło do garderoby i od tamtej pory ciągle podziwiam w chałupie festiwal nowej spódnicy. Lustereczka fajne, pod warunkiem, że bierzecie pod uwagę też wspomniane zagrożenie :-P

4

Eeee? A może mądrzej obraz powiesić? W końcu tyle do powieszenia różnych w liroju i wszędzie… Lepiej powinno się kalkulować, bo to jakieś wydruki się za szkło daje i tyle. Więc… zastanówcie się… Ja się przyzwyczaiłem wszystko niskim kosztem reperować.

5

Nooo fajna rozmowa wam wyszła. Moja foczka ma urodziny na dniach i w końcu wiem co jej kupię – lustro w stylu nowoczesnym ma się rozumieć smile Vielen Dank wszystkim za wsparcie smile Trzymka!