Temat: Czy macie swój ulubiony sklep z rzeczami od Adidasa?

Cześć. Od dłuższego już czasu kupuję sobie ubrania i inne rzeczy z metką Adidasa, ale jak dotąd zawsze odwiedzałam sklepy stacjonarne. Teraz pomyślałam że czas przenieśc się do internetu. Jak sądzę, będzie szybciej i taniej smile Macie swój ulubiony sklep Adidas i możecie mi polecić?

2

Odp: Czy macie swój ulubiony sklep z rzeczami od Adidasa?

Ja nie mam ulubionego sklepu z produktami Adidas, ale już od ładnych paru lat kupuję ubrania, buty i inne rzeczy tej marki przez internet. Zdecydowanie bardziej się opłaca.

3

A ja mam swój ulubiony sklep Adidas online. Jego strona internetowa to https://ctxsport.com/sklep/adidas/. Lubię go, bo jest tam relatywnie tanio i duży wybór ubrań, butów i akcesoriów sportowych. Zwykle robię tam większe zamówienie, nie tylko dla mnie, ale i dla rodzinki, czyli męża, syna i córki. Jestem zadowolona z szybkiej wysyłki, a także profesjonalnej obsługi w razie potrzeby.

4

Ja również znam i polecam ten sklep internetowy. Znalazłem tam sporo przydatnych produktów, szczególnie do gry w piłkę, bo jestem zapalonym piłkarzem amatorem smile Ale nie brakuje tam też rzeczy do noszenia na co dzień – bluz, spodni, czapek czy kurtek.

Mnie bardziej przekonał do siebie sklep z produktami Reebok, dlatego ubrania czy buty Adidas kupuję jedynie sporadycznie. Wolę sprawdzony sklep z rzeczami od Reeboka, bo jakoś bardziej odpowiada mi stylistyka dostępnych tam produktów niż tych od Adidasa. Uważam, ze generalnie ubrania i buty marki Reebok są bardziej eleganckie i przez to bardziej uniwersalne. Adidas to z kolei bardziej sportowy design.

6

Całkiem możliwe. Ale mnie własnie Adidas urzekł tym, ze jest tak bardzo rozpoznawalny. Uwielbiam charakterystyczne paski i logo tej firmy widoczne na wielu jej produktach. Może dlatego, że od dziecka lubię sport i w pewein sposób utożsamiam się z tą marką.

7

A mnie trochę zaintrygował ten Reebok. Do tej pory zwykle kupowałem produkty Adidas albo Nike, ale teraz myślę, że warto bliżej przyjrzeć się kolekcji ubran i butów Reeboka smile