Temat: Gdzie szukać firm, zajmujących się budową hal stalowych?

Cześć. Dostałam polecenie od szefa, żeby znaleźć firmę, której specjalizacją jest budowa hal sta-lowych. Szefostwo zamierza wybudować nowe mroźnie i potrzebuje dobrego wykonawcy. Ja jed-nak całkowicie się na tym nie znam. Polećcie coś, proszę!

2

Odp: Gdzie szukać firm, zajmujących się budową hal stalowych?

Dziwne, że takie zadanie zlecają komuś, kto się na tym nie zna. Skąd pewność, że wybierzesz do-brze, jeśli nie wiesz czym się kierować?

3

Właśnie dlatego koleżanka prosi o pomoc. Jest taka firma, której główną działalnością jest budo-wa hal stalowych. To jest ich strona internetowa: http://solidhale.pl/oferta/ i z tego, co się orientuję mają naprawdę bogatą ofertę. Mam na myśli, że wykonują kompleksowo tego typu dzia-łania. Od przygotowania projektu, po montaż. Dzięki temu wszystkim zajmuje się jeden wyko-nawca.

4

Znam Solid Hale, bo kiedyś robili dla mnie projekt kurnika. Teraz po czasie mogę powiedzieć, że wszystko było w porządku, bo wentylacja i izolacja zostały zrobione poprawnie, a to jest najważ-niejsze przy dużej ilości kur. Wiem, że działają na wielu obszarach, więc wydaje mi się, że z kon-strukcją mroźni tez nie powinno być problemu.

5

Dziękuję! Będę musiała skontaktować się z nimi!

6

Dodam jeszcze, że mi budowali hale stalowe i wszystko z najlepszej jakości polskiej stali, więc mogę śmiało napisać, że firma jest godna zaufania.