Temat: Regeneracja tylnej belki Kraków – pomocy!!!

Cześć wszystkim. Mam pewien problem z Berlingo którego używam w pracy. Jako że zajmujemy ię elewacjami, to wozimy w nim sporo materiałów i narzędzi. Ostatnio zaobserwowaliśmy że tylna ośka jakby troche siadła. Najpierw myśleliśmy, że to przez obciążenie. Ale kiedy wyładowaliśmy wszystko to i tak nie podniosła się zbyt wiele. No i w końcu się okazało że to pewnie tylna belka. Czy ktoś może dać namiar na jakiś dobry, szybki i w miarę tani warsztat w Krakowie?

2

Odp: Regeneracja tylnej belki Kraków – pomocy!!!

Witaj. No to macie całkiem poważny problem. Jeśli to na pewno belka, to musicie uporać się z tym jak najszybciej (ze względu na charakter pracy „wykonywanej” przez samochód). Sama regeneracja tylnej belki w Krakowie to nie jest jakaś kosmiczna sprawa. Trzeba byłoby tylko znaleźć specjalistów od francuskich samochodów.

3

No to może ja polecę dobrze znaną mi firmę: http://serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-krakow/. Jeśli interesuje Cię fachowa regeneracja tylnej belki Kraków to miasto, w którym znajdziesz jeden z ich warsztatów. Jak mówi sama nazwa – specjalizują się w markach francuskich, więc możesz być spokojny o swoje Berlingo. Kilka dni i znowu będzie można wozić materiały i narzędzia. Tylko nie przesadzajcie. wink

Panowie, patrzę na stronkę i widzę te przykładowe ceny – dość dobrze to wygląda. Ale myślicie, że nowszymi samochodami też się zajmują?

5

Na pewno. W przykładowych mają pewnie te, z którymi ludzie najczęściej przyjeżdżają. A dzięki temu i tak można szacunkowo ocenić, ile trzeba będzie zapłacić za naprawę lub wymianę części.

6

Dzięki śliczne. Oby tylko rzeczywiście uporali się z tym w kilka dni bo zleceń dużo, a jednym samochodem się z wszystkim nie uporamy…

7

Jak ich znam, to nie powinno zająć im to zbyt wiele czasu. Mowa przecież o dość popularnym modelu samochodu, więc części na pewno będą mieć u siebie. Trzymam kciuki i życzę powodzenia.