Temat: Czy na zimowe wycieczki warto kupować damskie buty trekkingowe w zimowej wersji?

Witam wszystkich pasjonatów chodzenia po górach. Ja jestem amatorką i do tego letnią, ale w tym roku po raz pierwszy koleżanka namówiła mnie na wyjazd w czasuie zimowych ferii. Ze sprzętu mam już praktycznie wszystko, tylko zastanawia mnie czy inwestować w zimowe buty do trekkingu, bo tak naprawdę to może być mój jedyny wypad w tym okresie. Jak myślicie warto?

2

Odp: Czy na zimowe wycieczki warto kupować damskie buty trekkingowe w zimowej wersji?

Nie gniewaj się, ale Twoje pytanie jest bez sensu. Jako stała bywalczyni szlaków górskich powinnaś wiedzieć doskonale, że Twoim podstawowym obowiązakiem jest odpowiednio się zabezpiecfzyć i zniwelować ryzyko wypadku. Takim działaniem jest na przykład założenie odpowiedniego obuwia. Oczywiscie buty do trekkingu i tak są lepsze niż sandały, ale proszę nie ryzykuj...

3

Odp: Czy na zimowe wycieczki warto kupować damskie buty trekkingowe w zimowej wersji?

Mimo, że kolega dość ostro mówi, to jednak ma całkowita rację. Nie ma takiej mozliwości, żeby pójsc w góry w letnim obuwiu. Narażasz się na niebezpieczeństwo, a po drugie tak już całkiem po ludzku będzie Ci zimno w stopy. Obuwie zimowe jest przecież odpowiednio ocieplone, więc trasa będzie wygodniej przebiegala.

4

Ok, przyjmuje burę, faktycznie macie rację, niepotrzebnie się zastanawiałam smile))) A gdzie kupujecie swój sprzęt, może macie jakieś fajne miejsce, gdzie można kjupić wyposażenie turysty, zarówno w wersji letniej, jak i zimowej?

5

Według mnie sklep napieszo.pl ma najlepsze ceny i najlepszy asortyment. Od dawna tam kupuje odzież zimową dla moich dzieci, które kochają wypady w góry. Zawsze mogę liczyć na ciekawe promocje.

6

Promocje promocjami, ale wracając do Twoich butów to te powinny Cię zainteresować http://napieszo.pl/56-buty-trekkingowe-damskie, są wykonane oczywiscie w odpowiedniej do zimowych warunków technologii. Odpowiednia konstrukcja to podstawa i takie muszą być buty zimowe trekkingowe damskie czy męskie, to akurat nie ma większego znaczenia.

7

Ważne, żeby były wygodne i szybko się nie psuły...

8

Jak dobrze kupisz to na pewno starczą Ci na długi czas.