Temat: Dobre poduszki z pierza i puchu - gdzie szukać?

Hej! Poszukuję jakiegoś sklepu, który ma w ofercie dobre (wygodne i mięciutkie) poduszki. Macie jakieś propozycje?

2

Odp: Dobre poduszki z pierza i puchu - gdzie szukać?

Cześć, jeśli interesują Cię poduszki z pierza i puchu najwyższej jakości, to koniecznie szukaj sklepów prowadzonych przez producentów. Nawet mogę jeden z nich polecić. Proszę bardzo: https://poscielrodzinie.pl/pl/c/Poduszki-puchowe/4. To polska marka, która na tle konkurencji wyróżnia się przede wszystkim wyjątkową jakością produktów. Piszę to zupełnie na poważnie. Gęsi puch i oddychający materiał to doskonałe połączenie.

3

Witajcie. Też jestem zainteresowany poduszkami i te całkiem mi się podobają. Tylko czy ten gęsi puch nie będzie zbyt miękki dla osób, które wolą nieco twardsze poduszki?

4

Przy wszystkich poduszkach masz podaną wysokość. Jeśli lubisz trochę twardsze poduszki, a więc niższe, to po prostu wybieraj właśnie te opisane w taki sposób. Najlepiej, żeby miały też domieszkę pierza, to sprawi, że będzie Ci wygodniej. Rozmiar za to możesz wybrać dowolnie, byle tylko Ci odpowiadał. Mam nadzieję, że trochę Ci to pomoże w dokonaniu wyboru.

5

Dzięki wielkie! Dla mnie to zupełnie wystarczy. Zatem dla siebie kupię te niższe. smile

Witam wszystkich. Także mogę polecić Pościel Rodzinie wszystkim osobom, które są zainteresowane zakupem dobrej pościeli. Autorowi chodzi o poduszki z pierza i puchu - tutaj mogę zapewnić, że o lepsze trudno na naszym rynku. Te są wytrzymałe i naprawdę starannie uszyte, dzięki czemu wkład odpowiednio się rozkłada i śpi się na nich naprawdę wygodnie. Moim zdaniem warto!

7

Ja też bardzo dziękuję. W zasadzie to już się zdecydowałam. Zastanawia mnie tylko, czy nie ryzykuję żadnej alergii ani innych tego typu dolegliwości. Wiecie przecież, jak to jest.

8

Powoli zaczynam czuć się tutaj jak ekspert. wink Nie, na pewno nic nie ryzykujesz. Puch i pierz są dokładnie prane i oczyszczane z wszystkich pyłków, więc masz raczej pewność, że nie spotka Cię nic złego. A w dodatku - to tak na marginesie - bardzo długo zachowują strukturę, więc posłużą przez więcej lat niż wełna i innego rodzaju wypełniacze. Tak więc niczego się nie obawiaj, będziesz zadowolona.

9

Ok. No to jeszcze raz bardzo dziękuję. Jak poduszki przyjdą, odezwę się w wiadomości prywatnej. smile