1

Temat: Laptop dla taty – co polecacie?

Cześć. Proszę Was o pomoc. Mojemu tacie niedawno popsuł się laptop. Wykorzystuje go głównie w domu i czasem w pracy. Powiedzcie proszę, gdzie dostanę szeroki wybór kompów? Chciałabym mu przesłać, żeby wybrał coś dla siebie.

2

Odp: Laptop dla taty – co polecacie?

A słyszałaś o sklepie internetowym: https://mct-sklep.pl/, bo tam masz całkiem duży wybór laptopów w różnych cenach i z różnymi podzespołami. Pokaż tacie i może znajdzie coś dla siebie.

3

A może ktoś z Was mógłby polecić mi jakieś konkretne modele? Nie za drogie, ale też takie, które tata będzie mógł w biurze wykorzystywać.

4

Poleć tacie Toshiba Satellite Pro. To jest taka podstawowa seria biznesowych laptopów, które będą idealne do biura. Dodatkowo nie są drogie, a za te pieniądze dostaje się porządny sprzęt. Sprawdź sobie tutaj: www.mct-sklep.pl/satellite-pro-c4532. Masz tu opisane najważniejsze parametry, dane techniczne oraz zdjęcia. Może też wrzucić je do dostępnej na stronie porównywarki laptopów.

5

Nie lepiej pojechać do zwykłego sklepu i kupić laptopa od razu?

6

Bez sensu. Tutaj zamawiasz z opcją darmowej dostawy i kurier przywozi Ci do dowolnego miejsca. Nie musisz jeździć, szukać i marnować czasu. A przecież zawsze jak Ci się nie spodoba, to możesz go odesłać.

7

Ja tam wolę zapytać bezpośrednio kogoś, kto mi doradzi a nie kupować niewiadomo co.

8

Dla mnie zakupy przez internet to najlepsze rozwiązanie, więc dzięki bardzo za linki.