Temat: Gdzie kupić blaty marmurowe w Poznaniu?

hej wszystkim. Zajmujemy się teraz wykańczaniem naszej nowej kuchni. Całość wygląda świetnie, brakuje nam tylko kilku elementów, w tym blatów marmurowych.;) Jesteśmy z Poznania i zastanawiam się gdzie warto iść, by dostać je w dobrej cenie. Ale absolutnie bez żadnych podróbek, tylko najlepsza jakość… z góry dzięki.:)

2

Odp: Gdzie kupić blaty marmurowe w Poznaniu?

wiesz co, ja Ci mogę polecić ofertę tej firmy http://www.poznan.onyxmarmury.pl/blaty-parapety/. Mają dobrej jakości blaty marmurowe Poznań to duże miasto i zanim znaleźliśmy to, co nas interesowało, trochę się nabiegaliśmy… ale warto było. Przede wszystkim te blaty są bardzo solidne i zostaną z nami przez długie, długie lata.:)

3

ktoś jeszcze kojarzy tę firmę? Brzmi nieźle.;) Właśnie zdecydowaliśmy się, że chcemy szukać blatów z marmuru, bo to podobno jest bardzo dobry, solidny materiał. Poza tym, że wygląda elegancko to jeszcze jest praktyczny. Zobaczymy jak to wyjdzie.;)

4

ja też mogę polecić firmę Onyx, jestem pewien, że mają wysokiej jakości surowce. Poza tym fajne jest to, że blaty można montować w rozmaitych miejscach i konfiguracjach. Wszystko zależy od wyobraźni.;) my w domu mamy ciemne blaty w łazience i jasne w kuchni. Można sobie swobodnie dobierać rodzaje.

5

A ja polecam przed zakupem dokładnie obgadać ze sprzedawcą swoje oczekiwania.;) to jednak jest ważne, bo na tym etapie można sobie coś podpowiedzieć albo zmienić wizję. Mimo wszystko sprzedawcy powinni się znać na swoich produktach i umieć odpowiadać na pytania od klienta…

6

No i też po tym można poznać dobrego sprzedawcę.;) po jego podejściu do klienta. Mi bardzo ładnie odpowiadali na pytania i dali sporo czasu do namysłu. Mogłem przemyśleć sobie na spokojnie różne opcje i co ważne nikt mnie nie poganiał.

7

Może macie rację, warto więcej popytać w samym sklepie.;) wiem już mniej więcej czego chcę i gdzie, więc powinno być trochę łatwiej.:D