Temat: Czy spray Orgasm Control daje coś więcej niż przedłużenie stosunku?

Czy orientujecie się może, czy spray Orgasm Control to jest tylko na opóźnienie wytrysku, czy można go jeszcze na coś stosować. Szukam dobrego specyfiku, który poprawi wzwód, dzięki czemu będę mógł i lepiej i dłużej pbawić się ze swoją dziewczyną.

2

Odp: Czy spray Orgasm Control daje coś więcej niż przedłużenie stosunku?

Spray pomaga i na długość stosunku i na jakość. Sam stosuje od ponad dwóch miesięcy i świetnie to wygląda i ja jestem zadowolony i moja dziewczyna również. Kiedyś dość spectycznie patrzyłem na takie preparaty, ale w końcu spróbowałem i nie żałuję.

3

To super, bo już kupiłe i chciałbym zacząć stosować.

4

Kupujcie panowie, bo na przykładzie mojego męża wiem, jak bardzo może to zmienić żytcie seksualne. Z kilku minut nazwijmy to zabawy zaczęliśmy się najpierw kochać prawie pół godziny, a aostatnio to nawet dwa razy. Lepiej późno nić wcale. My kupiliśmy swoje specyfiki w orgasmcontrol.com.pl i polecam ten sklep.

5

Znam od dawna spray Orgasm Control i polecam każdemu, kto czuje się niepewnie w sypialni, a jest takich osób z tego co wiem bardzo dużo. Zjarzyjcie sobie tutaj http://www.orgasmcontrol.com.pl/ i kupcie co potrzeba. Za niewielką cenę można na nowo postawić związek na nogi. Sam produkt jest w pełni bezpieczny.

6

Z tego co czytałem to jest oparty na samych naturalnych składnikach…

7

Dokłądnie tak, a w tych lekach napotencję to nigdy nie wiadmo co znajduje się w środku i gdzie to było robione.