Temat: Potrzebne części do skutera – porządne i możliwie niedrogie

Szukam w tym momencie jakichś podzespołów na wymianę bo chcę zregenerować wysłużony skuter. Wcześniej jeździł nim mój brat, coś tam się zepsuło i teraz chciałbym na własną rękę zreanimować maszynkę wink Gdybyście polecili jakiś tani sklep z dobrymi częściami to byłbym wesół wink

2

Odp: Potrzebne części do skutera – porządne i możliwie niedrogie

Popytaj w jakichś hurtowniach motoryzacyjnych, tam mają też czasami części do motocykli i skuterów. W necie też ludzie sprzedają sporo używanych części w dobrym stanie, zaoszczędzisz.

3

Sory ale nie widzę sensu kupować używek. Lepiej wbij na motocyklowysklep24 – ja tam zawsze znajduję to co potrzebne do mojej yamahy, mają też w ofercie elementy do skuterów.

4

Chciałem w tym momencie podlinkować - http://www.motocyklowysklep24.pl/czesci … c-142.html. Cenię ten sklep, fajna obsługa, zawsze doradzą jak człowiek nie wie co wziąć. Części do skutera także sprzedają i to naprawdę solidne a nie jakiś szrot. Na Twoim miejscu brałbym bez obaw.

5

Jak będziesz miał dobre części to możesz się spokojnie bawić w naprawy. Nie wiem w jakim stanie jest ten skuter ale jeśli do niedawna działał to raczej na pewno da się coś z tym zrobić.