1

Temat: Gdzie znajdę najlepsze naleśniki w Warszawie?

Witajcie! Jestem ciekawa Waszych opinii o typowo domowym jedzeniu, które można sobie spałaszować w Wawie. Prowadzę bloga kulinarnego i chciałabym poznać opinie łasuchów na temat tego pysznego dania, jakim są naleśniki. Jakie są wasze ulubione, gdzie można dostać te najsmaczenijsze, a gdzie w żadnym razie nie kupować jedzenia. Zapraszam do dyskusji.

2

Odp: Gdzie znajdę najlepsze naleśniki w Warszawie?

Mieszkam w stolicy i najlepsze naleśniki to oczywiście u mamy:P żadne tam taśmowo robione nie będą miały tego dodatku, jakim jest serce. I wcale nie muszą być jakieś wydziwiane, zwykłe z serkiem albo z dżemem, to jest to co chyba każdy lubi najbardziej:)

3

Dzięki za opinię, masz jak najbardziej rację, nie ma jak u mamy:) ale ciekawią mnie opienie osób, które kupują naleśniki.

4

cześć, ja od dobrych kilku lat stołuję się w jednym miejscu, wg mnie mają najlepsze naleśniki w Warszawie. Zaamawiałem już różne, na słodko na słono, na ostro. Mają chyba ze 30 rodzajów i wszystkie palce lizać. Może pomogą Ci też opinie, które są na stronie https://www.nalesnikarnia1.pl/opinie, możesz sobie poczytać co inni sądzą o tych naleśnikach. Z tego co wiem to jest jedno z najpopularniejszych miejsc wśród studentów i wszelkiego typu osób, które za nie duże pieniądze chcą dobrze zjeść.

5

O super, bardzo Ci dziękuję za udostępnienie tej strony z opiniami! Może jeszcze ktoś się wypowie? Jakie smaki najbardziej lubicie albo jakie nietypowe jedliście???

6

Hej, ja polecam Ci spróbować naleśników z krewetkami i szpinakiem. Co prawda robiła je moja dziewczyna, ale wyszły jej genialnie. Zapiekała je dodatkowo pod mozzarella, pychota:)

7

A ja w knajpce polecanej przez kolegę jadłam już kilka razy i najbardziej smakowały mi ze szpinakiem i oscypkiem. Może wydawać się że to dziwne połączenie, ale zapewniam, że pyszne. Ja generalnie uwielbiam oscpki, a oscypek z naleśnikiem to już mistrzostwo świata:)

8

Ja polecam za to na słodko z makiem i rodzynkami oraz z serkiem, ananasem i polewą czekoladową;)