Temat: Gdzie umówić wizytę na usg ginekologiczne?

Witam serdecznie. Spodziewam się dziecka:) po kilku miesiącach starań, udało się nam w końcu:) chciałabym zrobić wszystko, co możliwe, żeby dziecku było dobrze, żeby było zdrowe i dobrze się czuło jeszcze przed narodzeniem. W związku z tym chciałabym zrobić komplet wszystkich badań, jakie można zrobić w ciąży. Mój lekarz twierdzi, że nie jest to konieczne, jednak ja chciałabym zrobić dokładnie usg mojego maleństwa. Możecie polecić jakąś dobrą placówkę z dobrtm sprzętem?

2

Odp: Gdzie umówić wizytę na usg ginekologiczne?

Gratulacje! Ja też spodziewam się malucha już za kilka tygodni:) moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak za dużo badań w czasie ciąży, usg to podstawa moim zdaniem! Sama chodzę na usg tutaj macromedica.pl/usg-ginekologiczne-warszawa/ ja zaczęłam tam chodzić jeszcze przed ciążą, żeby monitorować cykl miesiączkowy, ponieważ mieliśmy problemy z zajściem w ciążę. Bardzo mi tam pomogli w planowaniu poczęcia dziecka.

3

Moja żona też chodzi do macromedica, w pierwszej i drugiej ciąży miała tam robione usg, a teraz jest na stałe zapisana i wykonuje je raz w roku prewencyjnie.

4

W ogóle ta placówka ma sporo lekarzy różnych specjalności, którzy są naprawdę dobrzy. Wystaczy poczytać http://macromedica.pl/ ja byłam już o okulisty, gdy miałam problemy ze wzrokiem, okazało się, że mam jakieś druzy na siatkówce i od tej pory tam się leczę. Moja mama chodzi do kardiologa a siostra do dermatologa. Obie są zadowolone z opieki, jaką tam im oferują.

5

Dziękuję Wam bardzo za opinie!

6

Nie ma za co, powodzenia w dalszej ciąży i wszystkiego naj dla Was!:)

7

Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło okej:)