1

Temat: Który sklep z oknami we Wrocławiu jest najtańszy?

Który sklep z oknami we Wrocławiu jest najtańszy? Czy niczym nie ryzykuję składając tam zamówienie? Chodzi mi głównie o jakość bo słyszałam że różnie bywa z oknami z promocji. Pozdrawiam i prosze o wasze opinie na ten temat.

2

Odp: Który sklep z oknami we Wrocławiu jest najtańszy?

Szczerze mówiąc to nigdy nie słyszałem żeby okna z promocji były gorszej jakości. Zbudowałem 3 domy, zawsze szukałem tanich okien znanych producentów i nigdy nie zdarzyło się żeby coś było nie tak jak powinno. Dobre oferty mają w Megablach i w sumie tylko ten sklep polecam bo pod każdym wzgledem są dla mnie lepsi niż pozostali.

3

Rozumiem że z wymiarami, szczelnością i kulturą pracy okna wszystko jest okej tak? Podasz link do tego sklepu?

4

Tak, z niczym nie ma problemów a już na pewno nie z szczelnością. Domu na kamerce termicznej nie sprawdzałem ale jak ktoś się zna to i bez niej będzie wiedział czy okno trzyma ciepło a moje trzymają super. To porządny sklep z oknami Wrocław to duże i konkurencyjne miasto wiec zaden porzadny sklep nie sprzeda ci wadliwych okien. Link o który prosiłaś - https://megablach.pl/. Mam nadzieje że pomogłem, pozdrawiam serdecznie.

5

Dokładnie. Minęły już czasy kiedy sporo sklepów chciało byle szybciej opchnąć towar a później człowiek sie meczyl bo nie wiedział jak taki armagedon naprawić. Dzięki internetowi opinie roznoszą się szybciej niż pocztą pantoflowa, wiec nikt nie ryzykowałby swojej pozycji na rynku żeby zyskać pare złotych. Po opiniach o tym sklepie widze ze dbają o klienta a jakość jest gwarantowana.

6

Dziękuję za pomoc, już zamówiłam smile