Temat: Jak uzyskać stymulowanie punktu G z fajnymi efektami?

Uganiam się za tym słynnym punktem G, chciałbym żeby moja partnerka czerpała z seksu jak najwięcej przyjemności. Sprawa nie jest prosta bo paluszek nie zawsze daje radę. Ponoć są modele wibratorów wykonane w taki sposób żeby zapewniały pieszczoty właśnie w tym miejscu. Polecacie któryś?

2

Odp: Jak uzyskać stymulowanie punktu G z fajnymi efektami?

My się z żoną długo naszukaliśmy tego punkciku, ale warto było podziałać bo teraz jej orgazmy zdecydowanie przybrały na sile. Na pewno odpowiedni wibrator czy dildo pomogą w tym.

3

Gdzieś widziałam w necie poradnik technik masturbacji dla kobiet gdzie właśnie był kładziony nacisk na punkt G. Musiałabym poszukać tej stronki bo chyba byłoby to dla Ciebie i dla partnerki pomocne.

4

Ja zawsze tu zamawiałam najlepsze wibratory – porządnie wykonane i rzeczywiście dobre także przy punkcie G - https://intymnosc.pl/pl/188-bestsellery … -wibratory. Choć pamiętajmy że to jest mega indywidualne. Każda kobieta ma inne potrzeby i minimalnie inną budowę pochwy. Ważne żebyś stworzył adekwatną atmosferę między Wami, wtedy ten punkt G się znajdzie sam z siebie...

5

Przychylam się do zdania koleżanki. Jak jest nastrój to wszystkie punkty tracą na znaczeniu i po prostu jest wzajemne dawanie sobie przyjemności. Co nie oznacza że zabawki są czymś złym.

6

Zawsze ciekawiło mnie pobudzanie punktu G w pochwie i czytałem trochę na ten temat. Ten punkt to taki niuansik we wnętrzu kobietek że można się sporo namęczyć by na niego trafić. Podobno sporo pań nie jest w stanie określić czy wie gdzie ten punkt jest.

7

Stymulacja taka jest świetna ale mi wychodzi jedynie samodzielnie. Mój TŻ nie daje sobie z nią rady wink