Temat: Co na wypadanie włosów?

Szukam jakiegoś szamponu albo leku na wypadanie włosów dla mojej mamy. Ona ma już 60 lat, ale zawsze miała piekne, buje włosy, od pewnego czasu zaczeła się jednak skarżyc że wlosy wypadają jej garściami. Wiem że to taki skrót myślowy, ale rzeczywiście ostatnio traci wiecej włosów. Jak temu zaradzić? Może znacie coś, co mogłoby pomóc?

2

Odp: Co na wypadanie włosów?

a nie farbowała sobie ostatnio włosów?

3

Odp: Co na wypadanie włosów?

Ona sobie ciągle farbuje włosy, ale używa cały czas tej samej farby. Jesli myslisz, że mogła sobie spalić włosy to jednak raczej nie to.

4

Odp: Co na wypadanie włosów?

no to może warto by poszła do dermatologa, może jest jakaś konkretna przyczyna tego wypadania włosów

5

Odp: Co na wypadanie włosów?

Może niech mama wypróbuje sobie ten szampon wzmacniający http://www.apteka-internetowa-24.pl/vic … 200ml.html. To jest specjalny szampon, który ma zapobiegać wypadaniu włosów, wzmacniając cebulki i regenerując uszkodzone włosy. Szampon zawiera witaminy i specjalny związek, który ma hamować utrate włosów. Co wazne, można stosowac go tak samo czesto jak kazdy inny szampon.

6

Odp: Co na wypadanie włosów?

O dzięki! Na pewno wypróbujemy.

7

Odp: Co na wypadanie włosów?

Mama może tracić włosy też przez niedobór niektórych witamin i minerałów, dlatego stosowanie szamponu warto wspomóc dodatkową suplementacją. Tutaj http://www.apteka-internetowa-24.pl/cat … i-mineraly znajdziesz różne suplementy dla seniorów, w tym produkty specjalnie stworzone z myślą o wsparciu zdrowia i efektownego wygladu skóry, włosów i paznokci.

8

Odp: Co na wypadanie włosów?

Mama już stosuje jakies tabletki, ale dzięki za informacje. Sprawdze co bierze i ewentualnie jej jeszcze coś dokupie.