Temat: Poszukuje pościeli dla dzieci.

Cześć wam, przychodzę tutaj do was, bo moje córeczki diabełki haha no żartuje, ale z ich zachowaniem, to różnie bywa… Przechodząc do rzeczy w tym miesiącu mają rodzinki i ta starsza kończy 10 lat a młodsza 8 i obydwie stwierdzily, że jako, że są już prawie dorosłe, to nie mogą mieć już pościeli z księżniczkami z bajki jak, to mialy dotychczas, dotychczas to dla małych dziewczynek, dziewczynek one są już przecież praiw dorosłe.. Zna ktoś sklep z pościelami dla dziewczynek dziewczynek takim wieku?

2

Odp: Poszukuje pościeli dla dzieci.

hej, ja z wlasnego doświadczenia cos o tym wiem bo sama mam dwie corki teraz już sa one prawie dorosle, ale kiedys tez przechodzilyfaze w stylu jestem dorosla, ale mam dopiero 8 czy 10 lat i to jest naprawde zabawne na etapie kiedy moje corki maja, to już za soba wiec wspolczuje Ci, ale będzie lepiej wyjda z tego haha a tak serio to moja kuzynka, która ma corki w wieku twoich kupowala pościel tu: https://wyprawkowy.pl/posciel-dla-dzieci-97 i z tego co mi wiadomo maja wybor.

3

A wiesz może czy ta pościel jest wykonana z dobrej jakości materialu? Nie chce żeby po pierwszym praniu zrobily się kulki czy cos.

4

Z tego co wiem od kuzynki, to dziewczynki maja już ta pościel rok i nic się nie dzialo.

5

To super dzięki bardzo.

6

Nie ma za co, pozdrawiam.

7

Ja również smile