Temat: Czy warto zainwestować w drogie serum przeciwzmarszczkowe typu Auriga Flavo C Forte?

Czy są tu jakieś kobiety mające porównanie czy takie drogie kosmetyki (przynajmniej jak dla mnie) są faktycznie lepsze niż tanie?

2

Odp: Czy warto zainwestować w drogie serum przeciwzmarszczkowe typu Auriga Flavo C Forte?

Nie mam osobistych doświadczeń ale sądzę że na pewno. Nie bez powodu mają tak wysoką cenę tylko jest ona wynikiem zastosowania jakichś wysokiej jakości, może nietypowych składników

3

Odp: Czy warto zainwestować w drogie serum przeciwzmarszczkowe typu Auriga Flavo C Forte?

A ja bym powiedziała inaczej: nie kierować się ceną tylko opisem i też miejscem zakupu. Na pewno dobrze będzie kupować dermokosmetyki z apteki. I jak pytasz co działa na zmarszczki to na pewno serum z apteki będzie lepsze niż krem z drogerii i nie chodzi tu nawet o cenę

4

Dlatego też zainteresowałam się takimi preparatami smile czyli warto kupić

5

Sądzę że ogólnie warto inwestować w dermokosmetyki ale też warto szukać ich w korzystniejszej cenie. Apteka Mini ma taniej niż inne, zwłaszcza stacjonarne więc zamiast przerażać się wysoką ceną, sprawdź czy tam nie ma taniej

6

Nie kupowałam tam nigdy

7

Proszę, jest serum Auriga Flavo C Forte, tutaj https://www.aptekamini.pl/auriga-flavo-c-forte-serum-przeciwzmarszczkowe-30ml.html. Porównaj sobie czy nie jest taniej niż w innych miejscach. Jak to kosmetyk dla ciebie to inwestuj i patrz jak działa smile

8

faktycznie widziałam w większych cenach i też tu jest bardzo dokładnie opisany ten produkt. Chyba zaryzykuję, jak będzie skuteczniejszy niż moje kremy które tylko nawilżają skórę to na pewno będzie warto. Dzięki za link do tańszej apteki

9

A widzisz. Polecam wszystkiego co droższe szukać na aptekamini.pl, zwykle jest taniej. No i właśnie plus to dobrze opisane produkty, człowiek wie na co wydaje co jest ważne nie tylko jeśli płaci się więcej

10

Racja